چرا پودر تصفیه آب HIMAX

آیا تا به حال به فکر تصفیه آب کارخانه به صورت علمی بوده ایم؟

آب درکارخانه های سنگبری با چه موادی تصفیه می شود؟

شرح حال استفاده از پودر تصفیه آب که واقعا مهمترین عنصر حیات و مهمترین هزینه در هر کارخانه می باشد و باید مهمترین استاندارد را داشته باشد به دسـت فراموشی سپرده شده است. آیا تا به حال کارخانه سنگبری که پودر تصفیه آب خریدکرده ومصرف کرده از فروشنده کالا دیتا شیت(آنالیزم)خواسته است ؟ آیا تا به حال این مواد را به آزمایشگاه داده تا خالص یا ناخالــص بودن آن مشخص شود ؟

 آیا در روی پاکــت یا کیسه آن آدرس ، سایــت یا علامـت استانداردی درج شده است ؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه این پودر با قیمـــت غیر واقعی و  نا متعارف به دست شما می رسد ؟

 این پودر تصفیه آب که فقط با یک علامت که اصلا به ثبت نرسیده و با برند جعلی به شما فروخته می شود با نمک ، نشاسته و شکر بی کیفیت مخلوط و برای ارزانی آن به مصرف کننده داده می شود که این خود باعث ضرر و زیان های غیر قابل جبران به کارخانه می شود و تمامی تجهیـــزات کارخانه را از بین برده و باعث از بین رفتن صیقل ســنگ و کیفیت سنگ می شود .

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بعضی مواد زود حل می شوند و آیا تا به حال فکرکرده اید که چرا اینقدر آب شیرین باید از مخزن های شهرها آورده شود تا جبران این همه پودر خراب و ناخالص که داخل آب توسط خودمان ریخته می شود را بکند .

آیا زمان آن نرسیده که برای این کم آبی به فکر چاره باشیم که توسط یک سری افراد سود جو همه سیستم آب کارخانه به هدر و پول ما از بین برود و در آخر آب کارخانه هنوز شور باشد وباز هم کارخانه مجبور به خرید آب شیرین شود تا جبران شوری آب را بکند .

چرا پــودر تصــفــیه آب HIMAX

·          پودر تصفیه آب باید دارای دیتا شیت (آنالیز) باشد ، شرکت بازرگانی پیشرو در هر زمانی آمادگی ارائه دیتا شیت و آنالیز پودر HIMAX  را به کارخانه ها دارد.

·          پودرHIMAX دارای6 استاندارد جهانی وآدرس سایت می باشدکه روی همه کیــــسه هادرج شده است و علامت استاندارد آن در کشورهای چــین و ایران به نامHIMAX به ثبت رسیده و این محصول در کشورهای خاورمیانه و خاور دور با استاندارد این  برند به فروش می رسد .

·          این پودر در کارخانه های سنگبری ، چاه های نفت ، کارخانه های آرد ، نمک ، مس ، کاغذ سازی ، شن ، ماسه و  فاضلاب استفاده می شود .

این پودر باید در جای خود استفاده شود به طور مثال سنگ گرانیت با الماس گرانیت بریده و ماربل با الماس خودش ،پودر تصفیه آب هم این چنین حالتی را دارد . این پودر برای مصرف سنگبری دارای چندین کد می باشد  . نحوه مصرف این پودر درحوضچه و فیلتر پرس تفاوت دارد . همچنین مصرف این پودر در فصل زمستان و تابســـتان تفاوت  دارد که باید به مسئول آب کارخانه آموزش داده شود . این پودر در زمستان باید در آب با دمای بالای 25 درجه سانتی گراد حل شود .

فاصله حوضچه تا جوی آب باید 10 متر باشد تا فرآیند پودر طی شود .

پودر تصفیه آب را اگر مزه کنید تقلبی آن مزه شور یا شیرین دارد ولی اصلی آن مزه تلخ و خنثی دارد .

برای ریختن در بشکه آب باید حتما بشکه  پرآب و مثل نمک که روی غذا پاشیده می شود ریخته شود و به آب اضافه شود و برای حل شدن آن باید کارخانه دارای همزن اتوماتیک باشد.

خاصیت پودر HIMAX  تصفیه املاح با شوری آب می باشد که شوری آن را از بین می برد.