تسمه های صنعتی

 بازرگانی سازش تسمه فورتکس را از شرکت فورتکس خریداری نموده و وارد کرده, این گروه بازرگانی تسمه های اورجینال را بصورت مستقیم وارد میکند. تسمه های فورتکس را در طول وعرض مختلف وارد کرده به طور مثال A,B ,C وبا کیفیت خیلی عالی به فروشندگان عرضه مینماید. 

این گروه با داشتن نماینده ودفتر در کشور چین با نظارت وبه صورت مستقیم از بهترین کارخانه های چین که استاندارد اروپایی و جهانی دارند اقدام به خرید تسمه میکند. توضیح اینکه برای اصل بودن این تسمه وبا کیفیت بودن این تسمه میتوان استاندارد بودن این تسمه را تشخیص داد تاریخ تولید، تاریخ انقضا، داشتن شماره استاندارد ایران وسازنده کشور را روی تسمه های ما به صورت واضح می توانید مشاهده کنید در حالی که تسمه های کپی این مشخصات را ندارد. این تسمه ها که از بهترین مواد تهیه شده در انتفال قدرت قوی ودر برابرچربی حل نمیشود ودر سرما وگرما حالت خود را حفظ میکند.
این تسمه ها را برای فروشندگان درهرکجای ایران در کمترین زمان ممکن ما میتوانیم تحویل دهیم. شرایط فروش تسمه فورتکس صنعتی به قیمت روز میباشد هم اعتباری وهم نقدی بستگی به توافق دارد.. تسمه یک حلقه از مواد انعطاف پذیر است که برای اتصال مکانیکی دو یا چند شفت دوار مورد استفاده قرار میگیرد .
تسمه ممکن است که به عنوان یک منبع حرکت برای تایید انتقال قدرت ویا دنبال کردن حرکت نسبی استفاده میشود تسمه روی حلقه های پولی قرار میگیرد . در یک سیستم دارای دو پولی (قرقره) تسمه هم میتواند پولی ها را در یک مسیر مشخص حرکت دهد و هم می تواند طوری حرکت کند که جهت شفت خلاف جهت آن باشد .